0
 • Ek Layer7 Alan Adı Koruma
 • Bu sipariş bölümünden , layer7 koruması için ek alan adı kredi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı korumaya alabilirsiniz.
 • Paketler
 • Ücret
 • Sipariş
1 Adet Ek Alan Adı Koruması Satın almış olduğunuz koruma paketlerinde eğer ki ek alan adı korumasına ihtiyacınız var ise , Ek alan adı kredisi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı koruma altına alabilirsiniz..
 • Ücret
 • 35 TL
  Aylık
2 Adet Ek Alan Adı Koruması Satın almış olduğunuz koruma paketlerinde eğer ki ek alan adı korumasına ihtiyacınız var ise , Ek alan adı kredisi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı koruma altına alabilirsiniz..
 • Ücret
 • 60 TL
  Aylık
3 Adet Ek Alan Adı Koruması Satın almış olduğunuz koruma paketlerinde eğer ki ek alan adı korumasına ihtiyacınız var ise , Ek alan adı kredisi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı koruma altına alabilirsiniz..
 • Ücret
 • 90 TL
  Aylık
4 Adet Ek Alan Adı Koruması Satın almış olduğunuz koruma paketlerinde eğer ki ek alan adı korumasına ihtiyacınız var ise , Ek alan adı kredisi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı koruma altına alabilirsiniz..
 • Ücret
 • 110 TL
  Aylık
 • SIKÇA SORULAN SORULAR
Ek Alan Adı Koruma Nedir?
Satın almış olduğunuz koruma paketlerinde eğer ki ek alan adı korumasına ihtiyacınız var ise , farklı bir paket almadan ek alan adı kredisi satın alarak , satın almış olduğunuz kredi ile yeni alan adlarınızı koruma altına alabilirsiniz.
Hangi Tür Saldırılara Karşı Koruma Sağlıyorsunuz ?
- TCP SYN Flood
- Packet Sniffing
- TCP SYN-ACK Reflection Flood (DRDoS)
- PING Flood (ICMP Flood)
- Routing (RIP) Attacks
- TCP Spoofed SYN Flood
- IP Spoofing
- TCP ACK Flood
- Teardrop Attack
- TCP IP Fragmented Attack
- HTTP and HTTPS Flood Attacks
- PİNG of Death Attack
- INTELLIGENT HTTP and HTTPS Attacks
- ICMP Echo Request Flood
- UDP Flood Attack
- DNS Amplification Attacks
ve daha bir çok alanlarda koruma imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Saldırı Anlatımlarında Yer Alan Layer Kavramı Nedir ?
Layer 7 : (UYGULAMA/ APPLICATION) = Uygulamaların, ağları kullanabilmesini sağlayan katmandır. Diğer katmanlardan farklı olarak bir başka katman için hizmet sağlamaz.
Layer 6 : (SUNUM/ PRESENTATION) = Verinin görüntüleneceği cihazda anlaşılabilir formatta olmasını sağlar. Uygulama katmanından gelen veriyi standart bir biçimde sunar. Veri sıkıştırma, veri şifreleme, veri dönüştürme gibi manipulasyonlar gerçekleştirir. Farklı uygulamalar arasında kullanılan ortak verinin anlaşılması açısından çevirmen görevi görür.
Layer 5 : (OTURUM/ SESSION) = 2 cihaz arasında birbirleriyle haberleşecek uygulamaların arasındaki bağlantıyı başlatır, sürdürür, sonlandırır. Cihazlar arası diyalogları takip eder bu diyaloglar ise session yani oturum olarak da adlandırılabilir. Her diyalog, oturum iletişimde bulunmak istenen cihazları birbirinden ayırt etmeyi sağlar.
Layer 4 : (TAŞIMA/ TRANSPORT) = Layer3 için, Layer4'ten gelen verinin daha verimli işlenmesi için veriyi segmentlere böler; Layer4 için, Layer3'ten aldığı segmentler halindeki veriyi, bütünleşik yapıya dönüştürür. Yani alt ve üstündeki katmanlar arasında bir nevi köprü görevi görür.
Layer 3 : (AĞ/ NETWORK) = Veri iletimi esnasında routerların kullanacağı ,hedef(destination) ve kaynak(source) adresleri gibi, bilgiler eklenir, veri üzerinde bazı işlemler gerçekleşir.
Layer 2 : (VERİ BAĞLANTISI/ DATA LINK)= Verinin(datanın), çerçeve(frame)ye dönüştürülerek nasıl iletileceği, anlık iletişimin kime ait olduğu ve iletimde hata unsuru olup olmadığı kontrolünü sağlar
Layer 1 : (FİZİKSEL/ PHYSICAL) = Cihazlar arasındaki fiziksel bağlantıyı oluşturur, sürdürür, sonlandırır.
%100 Geri İade Garantisi Nasıl İşlemektedir ?
Para iade garantisi, satın olmuş olduğunuz hizmet/ürün işlevini yerine getiremiyorsa %100 geri iade garantisi sağlıyoruz. Siteniz sorunsuz bir şekilde korunuyor ve kapanmıyor ise ücret iade edilemez.
Ödeme Sonrası Ne Kadar Sürede Aktif Edilir ?
Ödeme sonrası dakikalar içerisinde hizmet aktif edilir ve hizmeti kullanabilmeniz için gerekli koruma ip adresi tarafınıza yönlendirilir. Web sitenizin a kayıtlarını güncelledikten sonra koruma hizmetiniz başarılı bir şekilde kurulmuş olacaktır.